Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
SHEAN (CANGZHOU) CORP LTD
Dom Produktyśrutownica

Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem GB8923-88 Czyszczenie Standard Wysoka wydajność

Im Online Czat teraz

Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem GB8923-88 Czyszczenie Standard Wysoka wydajność

Double Hook Shot Blasting Machine GB8923-88 Cleaning Standard High Performance
Double Hook Shot Blasting Machine GB8923-88 Cleaning Standard High Performance Double Hook Shot Blasting Machine GB8923-88 Cleaning Standard High Performance Double Hook Shot Blasting Machine GB8923-88 Cleaning Standard High Performance Double Hook Shot Blasting Machine GB8923-88 Cleaning Standard High Performance

Duży Obraz :  Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem GB8923-88 Czyszczenie Standard Wysoka wydajność

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEIYAN
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Q378

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem / Środek do śrutowania / Sprzęt do piaskowania zgodnie z wy
Czas dostawy: 25-30 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
SHOT / PILL: Ф0,3 ~ 2,5 Winda: Udźwig : 25 t / h Moc : 2,2 kW
Proces czyszczenia: 0,3 T. Stan: Nowy
Czysty typ przedmiotu obrabianego: Max (L × W × H) 1500 mm × 1500 mm × 1200 mm Segregator: Zdolność separacji : 30t Separacja to prędkość wiatru : 4 ~ 5m / s Kwalifikowana zawartość pigułek /
Nazwa handlowa: HEIYAN Standard czyszczenia: Standard GB8923-88 AB Sa2 1/2
Orzecznictwo: CE, ISO, ISO9001
High Light:

sprzęt do śrutowania

,

śrutownica przemysłowa

Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem / Środek do śrutowania / Sprzęt do piaskowania

 

 

Maszyna z przenośnikiem rolkowym służy głównie do obróbki długiego i (lub) płaskiego kształtu przedmiotu obrabianego.Te detale są w sposób ciągły przepuszczane przez komorę wejściową, komorę śrutowania i komorę czyszczącą na specjalnym przenośniku rolkowym.Śrutownica o wysokiej wydajności zamontowana na obudowie z betonu natryskowego może być używana do przenoszenia przedmiotu obrabianego z każdego kierunku.Wytrzymała tarcza śrutowa wyprodukowana przez TED System dzięki przyspieszonemu cyklowi produkcyjnemu i jego kosztom obróbki znacznie obniżył, ale także zmniejszył zużycie pelletu, zmniejszył zużycie energii.
Oczyszczarka Q69 składa się z automatycznego systemu załadunku i rozładunku (opcjonalnie), systemu przenośników rolkowych (rolka wejściowa, rolka wyjściowa i rolka wewnętrzna), komory śrutowniczej (rama komory, zabezpieczenie liniowe, turbiny śrutujące, urządzenie doprowadzające ścierniwo), system cyrkulacji ścierniwa (Separator, podnośnik kubełkowy, przenośnik ślimakowy), jednostka zbierająca ścierniwo (dostosowana), system odpylania i elektryczny system sterowania.
Śrutownica walcowa może czyścić blachę stalową, może dostosować rozsądny rozmiar sprzętu zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Jak obsługiwać maszynę do śrutowania z podwójnymi hakami?

Producenci maszyn Gorąca sprzedaż Nowy projekt wieszaka Automatyczna maszyna do śrutowania dla przemysłu elektronicznego Obróbka powierzchni z obsługą PLC Siemens:

1. Elementy obrabiane są umieszczane w uchwytach przedmiotu obrabianego lub zawieszane bezpośrednio na obrotowym haku układu jezdnego.Obrabiane elementy są następnie wsuwane na miejsce przed śrutownicą.Następnie automatyczny mechanizm posuwu przesuwa obrabiane elementy do pierwszej pozycji do piaskowania.

 

1. Korpus komory śrutowniczej wykonany jest ze stali manganowej o grubości 6mm, spawanej precyzyjnie;korpus z podwójną osłoną ze stali manganowej odpornej na ścieranie, mocowaną za pomocą nakrętek o wysokiej odporności na zużycie;Łatwy do naprawy i konserwacji, znacznie poprawiający konserwację.Korpus maszyny zapewnia 20 lat użytkowania.

2. System przenośników wejściowych i wyjściowych z podwójną szyną typu Y, ręczne sterowanie załadunkiem i rozładunkiem, transport wejściowy i wyjściowy (w ten sposób jest bezpieczny)

3. Komora do śrutowania ma zwartą i zamkniętą konstrukcję, aby zapobiec rozpryskiwaniu się stalowych śrutów.

4. Przyjęcie odlewu precyzyjnego Mayflay o wysokiej wydajności śrutownicy, która jest wyposażona w półautomatyczny zawór sterujący przepływem do regulacji przepływu śrutu.

5. Śrut stalowy do odzyskiwania przyjmuje spiralny popychacz + windę + separator powietrza, dno jest wyposażone w system indukcji fotoelektrycznej do monitorowania i alarmowania systemu odzyskiwania peletu, który jest stabilny i niezawodny.

6. System odpylania wykorzystuje suchy odpylacz, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, bez żadnych części zamiennych, niski koszt użytkowania, emisja pyłu jest mniejsza niż 50 mg / m3.

7. System elektryczny przyjmuje system Siemens, a interfejs człowiek-maszyna wykorzystuje 7-calowy kolorowy dotykowy panel sterowania, podpowiedź do animacji 3D, potężną funkcję.

8. Wszystkie niezbędne etykiety na maszynie są umieszczone w różnych miejscach, takie jak wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, porady dotyczące konserwacji, standard działania, stan sprzętu, karta inżyniera obsługi klienta i karta serwisowa itp.

9. Wszystkie silniki maszyny są napędzane przez przekładnię bezpośrednią, a bezpieczeństwo i wydajność konserwacji są znacznie poprawione.

Śrutownica idealna do obróbki części wszystkich rozmiarów i / lub szczególnie delikatnych części.
Dostępne jednostki są wyposażone w haki lub podnośniki do cięższych części.
Dzięki zainstalowaniu bębnów magnetycznych i odpowiednim urządzeniom możliwe jest również odpiaszczanie.

Hak wchodzi do przedziału śrutowni w ustawionej pozycji dla ruchu tam iz powrotem, a obrót przedmiotu obrabianego jest w pełni wyrzucany, zmniejsza ślepe zaułki wyrzutów.Dwa haki, jeden hak do śrutowania, wyrzuty wewnętrzne, drugi hak obsługujący obrabiany przedmiot.Czas obróbki strumieniowo-ściernej można regulować.Śrutownica przestaje działać po otwarciu drzwi komory do śrutowania w celu wprowadzenia i wyjęcia obrabianego przedmiotu.Pył generowany przez obróbkę strumieniową dwa emisje filtra kolektora pyłu.

Dostawca z Chin Odlewanie masowe Specjalny typ haka Śrutowanie Szczegółowy opis produktu:

Potrzebny jest proces śrutowania obrabiany przedmiot bezpośrednio zawieszony na haku lub wieszaku, sztucznie doprowadzony do przodu System trakcyjny Blasting Room hak automatycznie wchodzi do Blasting Room.Zaczep w komorze śrutowniczej, bramkarz komory śrutowniczej pneumatyczny Zamknij blokadę elektryczną, aby zapobiec obrabianemu elementowi w komorze śrutowania Śrutowanie pozostałych omyłkowo otworzyło drzwi pomieszczenia śrutowania.

 

 

Model Rozmiar elementu czyszczącego Maks.Wysokość podnoszenia Całkowita wydajność śrutowania Całkowita moc
HSK-7 / 7Y

700 * 1100 MM

800 * 1100 MM

0,5 T. 180 kg * 2

7,5 kW * 2
23KW
Q377 / 7S
HSK-9 / 9Y

900 * 1600 MM

1000 * 1500 MM

1,0 T. 240 kg * 2

11,0 kW * 2
36KW
Q379 / 9S
HSK-10 / 10Y

1200 * 1500 MM

900 * 1850 MM

1,0 T. 240 kg * 2

11,0 kW * 2
39KW
KTHG-10F
KSB20 / 30/50/80 Zaprojektowane i wykonane zgodnie z rozmiarem przedmiotu obrabianego 2,0T-20,0T Zgodnie ze specyfikacjami projektowymi Wystrzelono rozsądną ilość artefaktów Wielkość śrutu w zależności od mocy i elementów pomocniczych
KTHG-20/30/50

 

Maszyna do śrutowania z podwójnym hakiem GB8923-88 Czyszczenie Standard Wysoka wydajność 0

Szczegóły kontaktu
SHEAN (CANGZHOU) CORP LTD

Osoba kontaktowa: BREEZE BAE

Tel: +8618931727100

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)